בלוג

בלוג

מזרן תינוקות ללא מעכבי בעירה

לקראת שבוע המודעות הבינלאומי לבטיחות באש – מדריך בטיחות באש בחדרי תינוקות

לקראת שבוע המודעות הבינלאומי לבטיחות באש – טיפים להישמרות מהאסון הבא – מאת רן שלף, מומחה במדעי האש וחוקר דליקות, יועץ חברת safe dreams – שפיתחה מזרן תינוקות פטנט חסין אש ללא מעכבי בעירה
שבוע המודעות הבינלאומי לבטיחות באש חל מידי שנה בין התאריכים 4-10/10, מטעם האיגוד הלאומי של ארה"ב לסיכוני אש, בטיימינג משמעותי לקראת סתיו/חורף. רוב מקרי המוות משריפות – מתרחשים בתוך הבית.

קרא עוד »
מזרן לתינוק עם תו תקן

איך לקנות מזרן לתינוק בטיחותי ונטול רעלים?

תינוקות רכים מבלים בממוצע 16 שעות בעריסה, מה שאומר, שאנחנו כהורים צריכים לדאוג עבורם לתנאי השינה הבטיחותיים, האיכותיים והנעימים האפשריים.
מכיוון שלמזרן יש את התפקיד בעל ההשפעה הגדולה ביותר, הן על בטיחות והן על איכות השינה, חשוב לבחור אותו בתבונה.
כך יוצא, שכל הורה צעיר יעיד שבחירת מזרן לתינוק מהווה כחוויה מאתגרת, האפשרויות הינן רבות ומגוונות והמטרה היא כמובן לא להתפשר על פחות מהטוב ביותר, אבל, נשאלת השאלה: איך באמת אפשר לדעת מה נחשב ל"טוב ביותר"?

קרא עוד »
מזרן נושם למיטת תינוק סייפ דרימס

עשרת הדיברות לשינה בטוחה וטובה לתינוקות

צריך לישון…כדי לחיות / דורית קרייזר
השינה חיונית לנו בדיוק כמו הצורך בחמצן ובמזון. היא תנאי הכרחי לחיים בריאים ומהנים. ישנה עדות מחקרית הטוענת כי השינה בשלבים המוקדמים של חיי התינוק נחוצה להתפתחות מוחית, לגדילה פיזית, להבשלה של המערכת החיסונית, להשפעה על הוויסות ולהבשלה של מערכות גופניות רבות, ואף למניעת הפרעות קשב והפרעות בריכוז.
כשליש מחיינו אנו מבלים בשינה. זה עשוי להפתיע חלק מכם, אך אי אפשר לחיות ללא שינה.
להלן עשרת הדיברות לשינה בטוחה וטובה לתינוקות:

קרא עוד »
מדריך לבחירת מזרן לתינוקות

מדריך לקניית מזרן תינוקות

בואו נתחיל מהשורה התחתונה – אתם מחפשים את המזרן הטוב ביותר, הבריא ביותר והבטוח ביותר לתינוק שלכם.
למעשה, אתם לא לבד בזה, ובכל שנה, מיליוני הורים חדשים בכל רחבי העולם מחפשים בדיוק את אותו הדבר. הם מאבדים ידיים ורגליים בשפע המזרנים לתינוקות ופעוטות שמציעים השווקים במדינות השונות. למה? כי תעשיית הציוד לתינוקות פורחת ומלבלבת, כי איזה הורה יסתכן בתחושה שהוא לא קנה את הטוב ביותר לתינוק שלו?

קרא עוד »