בלוג

בלוג

כתבו עלינו ב mako – מוצרים לתינוקות: כל מה שבאמת שווה לקנות לבייבי שלכם לא מהרבה מוצרי תינוקות אנחנו מתלהבים.

בדקנו כמה מהמוצרים החדשים שיצאו לשוק וחזרנו עם המלצות קנייה שבהן נרשמה התלהבות גורפת. המדדים: פרקטיות, נוחות, בטיחות ומחיר

חברת Safe Dreams משיקה מזרן תינוקות ייחודי, חסין מפני אש אשר אינו מכיל מעכבי בעירה הנחשבים מסוכנים. המזרן עבר את מבחני מכון התקנים לבעירה ממקור סמוי (מבחן הסיגריה) וממקור גלוי (מבחן הנר) ועל כן עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי (ת"י 5418) ומערך הכבאות, בכך שאינו דליק ועשוי למזער את הסיכון והנפגעים מדליקות מזרנים.


עוד דאגה לרשימת הדאגות האינסופית של הורים לקטנטנים היא מזרן התינוקות. הוא צריך להיות עשוי מחומרים קשיחים יחסית, לא רעילים, אורטופדי ובעקבות הפיתוח החדש- גם מעכב בעירה.

המזרן של Safe Dreams חסין מפני אש אשר אינו מכיל מעכבי בעירה. המזרן עבר את מבחני מכון התקנים לבעירה ממקור סמוי (מבחן הסיגריה) וממקור גלוי (מבחן הנר) ועל כן עומד בדרישות מכון התקנים הישראלי (ת"י 5418) ומערך הכבאות בכך שאינו דליק ועשוי למזער את הסיכון והנפגעים מדליקות מזרנים.

בנוסף הוא עשוי מחומרים טבעיים ואנטי-בקטריאליים, מגיע בשני כיסויים שונים, האחד מבד כותנה והשני מבד המופק מעץ הבמבוק שלו יכולת ספיגת נוזלים גבוהה, ייבוש מהיר, שמירה על טמפרטורת הגוף, מגע רך, סגולות היפו-אלרגניות ויכולת טבעית לדחיית בקטריות. כמו כל המזרונים לתינוקות, הוא מגיע עם צד קשיח עד גיל שנה וצד רך מגיל שנה.